Golden Palace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome in Golden Palace
 
ИндексОбновяване Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Елена де Галба
        Езерото Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 9:07 am by rum4eto

» Olivia Hale
        Езерото Icon_minitimeПон Мар 05, 2012 4:28 pm by Селена Уилямс

»  Търся си
        Езерото Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 6:54 pm by Winona Novalee.

» Необитаемите къщи
        Езерото Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 6:31 pm by Селена Уилямс

» Търсят се
        Езерото Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 4:29 pm by Селена Уилямс

» Вашите роли в замъка
        Езерото Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 2:48 pm by Селена Уилямс

» Winona Novalee.
        Езерото Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 2:42 pm by Селена Уилямс

» Флориан.
        Езерото Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 2:39 pm by Селена Уилямс

» This is m-m-me...
        Езерото Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 11:51 am by Amilia Lissen

Top posters
Селена Уилямс
        Езерото Vote_lcap        Езерото Voting_bar        Езерото Vote_rcap 
Joshua Riley
        Езерото Vote_lcap        Езерото Voting_bar        Езерото Vote_rcap 
Лиз Олермо
        Езерото Vote_lcap        Езерото Voting_bar        Езерото Vote_rcap 
Aria Montgomery.
        Езерото Vote_lcap        Езерото Voting_bar        Езерото Vote_rcap 
Jennifer Momsen
        Езерото Vote_lcap        Езерото Voting_bar        Езерото Vote_rcap 
Себастиян Дивайн
        Езерото Vote_lcap        Езерото Voting_bar        Езерото Vote_rcap 
Изабела Смит
        Езерото Vote_lcap        Езерото Voting_bar        Езерото Vote_rcap 
Lena Duchannes
        Езерото Vote_lcap        Езерото Voting_bar        Езерото Vote_rcap 
Christine Romanova
        Езерото Vote_lcap        Езерото Voting_bar        Езерото Vote_rcap 
Amilia Lissen
        Езерото Vote_lcap        Езерото Voting_bar        Езерото Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 9, на Съб Дек 03, 2011 6:42 pm
Player

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

 

  Езерото

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Селена Уилямс
Admin
Admin
Селена Уилямс


Брой мнения : 279
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Golden Palace

Character sheet
Име:: Селена Уилямс
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

        Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Езерото           Езерото Icon_minitimeПон Авг 22, 2011 6:55 pm

        Езерото Ezero-10

Езерото се славеше с чистите си води и понякога дори и слугите идваха да се къпят тук.

Върнете се в началото Go down
Селена Уилямс
Admin
Admin
Селена Уилямс


Брой мнения : 279
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Golden Palace

Character sheet
Име:: Селена Уилямс
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

        Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото           Езерото Icon_minitimeПон Авг 22, 2011 7:09 pm

След като си свърших работата в двореца, реших да се изкъпя в езерото. Водата ме успокояваше и отпускаше по един особен начин. И без това беше средата на лятото и жегите бяха непоносими, леденостудените води бяха идеално средство срещу високите температури.
Скоро стигнах и постоях малко, наслаждавайки се на гледката. След това свалих роклята си и обувките и се потопих в езерото. Беше страхотно. Поплувах малко, но скоро усетих нечие присъствие. Почувствах се глупаво, никой не идваше тук. Но инстинктът ме накара да се обърна. Пред мен стоеше мъж..и то принц и ме гледаше невярващо. Стъписах се и веднага се сетих, че дрехите ми са доста далеч от мен самата, а съм гола.
Червенина обля цялото ми лице, но му казах:

-Извинете, но мога ли да знам какво търсите тук?
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Moderator
Moderator
Joshua Riley


Брой мнения : 80
Join date : 18.08.2011

Character sheet
Име:: Joshua Riley
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

        Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото           Езерото Icon_minitimeПон Авг 22, 2011 7:19 pm

Езерото. Едно от любимите ми места. Реших да се откъсна от всички царски истории и глупави въпроси от рода на "Защо не остряваш?". Беше ми писнало от всичко това. Разхождах се, когато видях една от слугините, с които се отнасяха ужасно с повечето случаи, която ме попита какво правя на подобно място. Пак това "Вие". Така ми беше писнало от ормалности. Това май беше Селена. Познах я веднага по дрехите и лицето. Усмхнах се и казах:
-Реших да се поразходя и да се откъсна от царския живот за малко... И още нещо - Моля те, говори ми на "Ти". Омръзна ми от формалности. - наистина ми беше писнало от това "Вие", а и с какво я превъзхождах?!? С нищо.. Дори тя бе повече човек от мен... Макар и да бях вампир, бях човечен, но не достатъчно. Мразех подобно отношение към слугите, а и в повечето случаи те бяха много повече хора от префърцунените придворни.
-Ако ти преча, мога да те оставя на спокойствие.
Върнете се в началото Go down
Селена Уилямс
Admin
Admin
Селена Уилямс


Брой мнения : 279
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Golden Palace

Character sheet
Име:: Селена Уилямс
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

        Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото           Езерото Icon_minitimeПон Авг 22, 2011 7:27 pm

Смутих се. Джошуа рядко ми говореше. Е, разбирам го. Не му бях нито в положението, нито някоя принцеса, че въобще да имам правото да го погледна. Засичахме се из замъка, познавах го. Как не, нали той бе най-желания ерген в замъка. Осъзнах, че все още съм без дрехи и попитах:
-Ще може ли да се обърнеш да си взема дрехите и да се преоблека?
Гъста червенина обля цялото ми лице. Това ми се случваше за първи път, какво ми става за бога! Това е мъж, защо се притеснявам от него.
-И, не ми пречиш...стига да мога да се преоблека....имам чувството, че се опитваш да избягаш от някой или от някъде-казах.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Moderator
Moderator
Joshua Riley


Брой мнения : 80
Join date : 18.08.2011

Character sheet
Име:: Joshua Riley
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

        Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото           Езерото Icon_minitimeПон Авг 22, 2011 7:36 pm

Обърнах се с гръб и казах, че наистина се опитвам да се отърва от проклетите си задължения на достоен придворен. Как ненавиждах всичко това:
-Готова? - попитах аз, като не се обърнах. Просто си стоях с гръб към нея и чаках да получа знак, че е готова, за да мога да се обърна:
-Знаеш ли, не сме си говорили много, а и сега, като не виждам лицето ти докато говоря, се чувствам някак странно. Аз не съм фен на стереотипите, че по-висшестоящите не могат да общуват с по-низшестоящите, а и не ми се стои в замъка, да приемам пратеници и предложения за бракове и земи и прочие. Всичко това някак си ми писна и искам да се отърва от него, но уви, винаги ме намират и всичко започва да се повтаря отново и отново. А и ако бях в замъка, сигурно пак щяха да ми забранят да разговарям с теб или някой от останалите слуги. "Слуги..." - ненавиждах тази дума и исках да я изкореня от повечето речници, но уви, не можех.
Върнете се в началото Go down
Селена Уилямс
Admin
Admin
Селена Уилямс


Брой мнения : 279
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Golden Palace

Character sheet
Име:: Селена Уилямс
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

        Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото           Езерото Icon_minitimeВто Авг 23, 2011 4:49 am

Скоро се преоблякох и казах:
-Можеш да се обърнеш.
След като видях лицето му бе трудно да продължа разговора. Чувствах се странно в негово присъствие и това определено не се дължеше на това, че бях без дрехи. Но това бяха само предположения.
-Добре...значи ще си говорим на ти.
Седнах на тревата без да ме е грижа нито за дрехите, нито за каквито и да било задръжки в този проклет замък. Но точно този замък ми осигуряваше животът.
-И на мен ми омръзна да тичам след префърцунени и глезени принцеси, които не знаят какво значи наистина да си уморен, да си гладен и да мръзнеш от студ. Писнало ми е-хвърлих едно камъче в езерото-но нямам друг избор-продължих по унило.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Moderator
Moderator
Joshua Riley


Брой мнения : 80
Join date : 18.08.2011

Character sheet
Име:: Joshua Riley
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

        Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото           Езерото Icon_minitimeВто Авг 23, 2011 10:07 am

-Леле! Май наистина мразиш дворцовия етикет. - засмях се и седнах до нея. Аз също го мразех, но не казвах на никой, за да не си навлека проблеми:
-Е, ставаме двама. Но не всички придворни са лоши... Просто имат много пари, а в последствие от тях и високо самочувствие. - сетих се, че и аз съм от тях, но също не си падах по ези царски неща. Не ми беше особено важно, че може да се изцапам и после да карам слугите да ми перат. Е, да ама не. Всичко щях да си направя сам.
-Ти всъщност какво точно вършиш в замъка. - бях я виждал по коридорите, но не знаех какво върши... Никой не ми казваше. Единственото, което знаех за нея, бе че не трябва да си общувам, както с момичето пред мен, така и с останалите слуги.
Върнете се в началото Go down
Селена Уилямс
Admin
Admin
Селена Уилямс


Брой мнения : 279
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Golden Palace

Character sheet
Име:: Селена Уилямс
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

        Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото           Езерото Icon_minitimeВто Авг 23, 2011 10:59 am

-Хъм..ами общо взето всичко. Оправям леглата...-все едно не могат сами-мислено довърших-....подреждам стаите, помагам понякога в кухнята или сервирам, общо взето съм момиче за всичко. И заради повечето си мислят, че могат да ме унижават-хвърлих втори камък във водата. Поне така ми олекваше.
Сетих се нещо и го попитах:
-А ти какво правиш тук? Защо разговаряш с мен? Защо въобще ме разпитваш? За да докладваш на принцеските и да ми навлечеш проблеми? Защото си мислиш, че като съм слугиня можеш да ме унижаваш, да ми погаждаш номера, да ти се доверя, а после да разбиеш живота ми на хиляди парченца. Няма да стане. Защото няма да ти се вържа-излях целия си гняв върху него без да мисля какво говоря. Но от друга страна бях права...той никога нямаше да ме разбере. Живеехме в различни светове.
Станах и понечих да си тръгна.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Moderator
Moderator
Joshua Riley


Брой мнения : 80
Join date : 18.08.2011

Character sheet
Име:: Joshua Riley
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

        Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото           Езерото Icon_minitimeВто Авг 23, 2011 11:33 am

-Хей, почакай. Нищо на никого няма да казвам. Аз не съм като останалите придворни. Права си да се ядосваш, но аз си оправям леглото сам и не викам всекиго да ми помага. А относно това, аз не унижавам никого от слугите, защото макар и придворните да имат всичко, нямат това - което слугите притежават. Не могат да си го купят с пари, защото човечността не се купува. Знам, че може да не ми вярваш, защото съм един от тях, но помисли върху това, което ти казах... Говоря с теб, защото си човек като останалите... Защото не си нищо за мен. Просто се опитвам да докажа, че макар и потеклото си, мога да съм нормален човек...Поне доколкото е нормално. - казах някак тъжно, свеждайки глава.
-Ако искаш ме мрази. Ако искаш - недей. Няма да ти издавам заповеди... Давам ти пълна свобода на действията.
Върнете се в началото Go down
Селена Уилямс
Admin
Admin
Селена Уилямс


Брой мнения : 279
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Golden Palace

Character sheet
Име:: Селена Уилямс
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

        Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото           Езерото Icon_minitimeВто Авг 23, 2011 11:39 am

Смутих се. думите му определено ме накараха да се замисля. Може би казваше истината, а аз бях тази, която се заблуждаваше. Не бях наивна, нито си създавах илюзии, но за бога, той беше прав.
Тиха въздишка се отрони от устните ми. Върнах се и легнах на тревата. Слънцето залязваше и се скриваше зад хоризонта. Обожавах тази част от деня-здрач.
-Съжалявам...-най-сетне казах, ма вече за втори път-просто съм свикнала да съм подозрителна...трябва да бъда-защо въобще му казвах, като нямаше да ме разбере.

-Отраснала съм в бедно семейство и от малка съм свикнала да бъда резервирана, а и характера ми...падам си малко своенравна-засмях се-поне така казват всички...само защото не се подчинявам на глупавите им заповеди.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Moderator
Moderator
Joshua Riley


Брой мнения : 80
Join date : 18.08.2011

Character sheet
Име:: Joshua Riley
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

        Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото           Езерото Icon_minitimeВто Авг 23, 2011 11:53 am

-Аз също не се вписвам в имиджа на "Идеалния кралски послушник", правя каквото ми хрумне и после съжалявам, но както и да е... Няма да те издам, защото аз... Аз не съм съвършен и не се стремя към съвършенство. Понякога ми се иска просто да направя нещо срещу етикета. А защо пък не?!? - засмях се и се изправих. След секунди вече дрехите ми лиспваха, а аз бях в езерото:
-Хей, тук наистина е приятно. Сега разбирам защо те видях по-рано именно тук. - засмях се и отметнах бретона от лицето си. Точно в този миг мина кралсикият глашатай - най-подмолния подмазвач и гадняр, който се засмя ехидно и ми каза:
-Ще кажа на баща ти, че се мотаеш с прислугата. Как ли ще реагира той, а?
-Пука ми! - озъбихме се аз и излязох от водата. Облякох се и казах на Селена:
-Писна ми от кралския етикет и този... Нямам и идея какво ще му каже, но не ме интересува особено.
Върнете се в началото Go down
Селена Уилямс
Admin
Admin
Селена Уилямс


Брой мнения : 279
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Golden Palace

Character sheet
Име:: Селена Уилямс
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

        Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото           Езерото Icon_minitimeВто Авг 23, 2011 12:06 pm

Още стоях с отворена уста. Той...току що бе влязъл и излязъл от водата, озъби се на царски служител....още не го проумявах. Не проумявах това, че на него наистина не му пука кой е слуга и кой не.
-Еха-можех само да кажа.
Вече бе мой ред да покажа, че не ми пука за нищо. Приближих се до него и прехапах устни. Знаех какво ще направя...Целунах го. Исках да е лека целувка, колкото да му покажа, че и аз мога да нарушавам правилата. Но целувката се задълбочи.Сякаш електрически ток премина по цялото ми тяло. Никога не се бях чувствала така с мъж.
Отскубнах се и го погледнах. Не знаех какво си мисли, но трябваше да разбера. Може би това бе грешка....
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Moderator
Moderator
Joshua Riley


Брой мнения : 80
Join date : 18.08.2011

Character sheet
Име:: Joshua Riley
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

        Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото           Езерото Icon_minitimeВто Авг 23, 2011 12:12 pm

-Е, по-добра си от мен в неспазването на правилата, но да видим на какво съм способен аз. - усмихнах се предизвикателно и отвърнах на целувката й с целувка. Щом се отделих от нея, казах:
-Правилата са, за да се нарушават, нали? - засмях се, но усмивката ми посърна, защото тя бе човек, а аз - изрод.
-Сигурна ли си, че искаш да си около мен, защото аз съм... аз съм един изрод, който не заслужава да бъде обичан особено. - дълго мислих дали да разкрия тайната си, но най-сетне се реших:
-Виж, Селена, знам как звучи, но ще ти го кажа... Аз съм... съм... Аз съм вампир. И ако сега избягаш, ще те разбера. - все пак мацина биха били тези, които да стоят около мен и да знаят какво съм. С всеки изминал ден се мразех все повече и повече и не исках да съм себе си... Не и при тези обстоятелства. Просто се мразех толкова много, че не исках да съм сред хора... Толкова силно исках да се разтвори земята и да ме погълне.
Върнете се в началото Go down
Селена Уилямс
Admin
Admin
Селена Уилямс


Брой мнения : 279
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Golden Palace

Character sheet
Име:: Селена Уилямс
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

        Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото           Езерото Icon_minitimeВто Авг 23, 2011 12:29 pm

-Ами..колкото и странно да звучи, знам. Знам, че има вампири...но не знаех, че и ти си-чак сега си направих сметка, че той също е като Кристин, но...не, той не е лош, може би не всички вампири са зли.
Не можех да устоя на наречете го ако искате "женска интуиция" и го прегърнах. Може би от това имаше нужда. От подкрепа и доверие...а не от поуки и закани.
Харесваше ми да съм в обятията му. Чувствах се защитена и сигурна. Сякаш той бе нужната опора,от която толкова се нуждаех цял живот.
Осъзнах какво правя и се откъснах от прегръдките му.Гъста червенина се напласти по бузите ми.
-Аз..аз-заеквах от притеснение-трябва да си вървя- и тръгнах не към замъка, а към гората...трябваше да се поуспокоя.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Moderator
Moderator
Joshua Riley


Брой мнения : 80
Join date : 18.08.2011

Character sheet
Име:: Joshua Riley
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

        Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото           Езерото Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 5:21 pm

-Селена! Почакай! - извиках аз и се затичах след нея, навлизайки все по-дълбоко в горските дебри, където клоните закачаха и късаха дрехите ми, а коренищата ме спъваха. През цялото време мислех как да догоня Селена, докато най-сетне не я видях:
-Селена, спри се. Моля те. - може би това бе нещо ново за нея, защото това не бе заповед а просто молба... Молба, отправена от благородник към по-низшестоящ. Нещо ново със сигурност. Настигнах я и застанах срещу нея, нежно отмятайки един кичур от лицето й:
-Моля те, не бягай. - изшептях тихо и мило й се усмихнах:
-Не трябва да се притесняваш от мен, защото не съм чак толковастрашен и зъл, колкото повечето вампири. - усмихнах й се приветливо и след секунда мълчание, веднага допълних:
-Какво ще кажеш да обядваш с мен? На кралската трапеза...? Може да поканиш и някой от останалите слуги. Днес ще е краят на разделението. - засмях се и нежно прокарах ръка по лицето й.
Върнете се в началото Go down
Селена Уилямс
Admin
Admin
Селена Уилямс


Брой мнения : 279
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Golden Palace

Character sheet
Име:: Селена Уилямс
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

        Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото           Езерото Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 5:38 pm

-А-а-аз...не знам какво да кажа-притеснено отвърнах. Не се притеснявах от това как ще реагират като ме видят да стоя редом до принца, а това, че...уфф...този магнетичен поглед. Отклоних очи и промълвих:
-Ще е хубаво...но ще поканя всички слуги, независимо дали са добри или лоши. Нямаш нищо против нали?-погледнах го в очите като изоставено кученце и се разсмях-но трябва да се преоблека, да кажа на всички.започнах да изброявам.
Той искаше да каже нещо, но веднага наредих:
-Ти ще кажеш на всички, в 7 вечеря в трапезарията. Ясно?
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Moderator
Moderator
Joshua Riley


Брой мнения : 80
Join date : 18.08.2011

Character sheet
Име:: Joshua Riley
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

        Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото           Езерото Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 5:48 pm

-Разбира се, че ще им кажа. И преди да съм забравил - не трябва да те интересува какво ще кажат останалите. И разбира се, ще поканя всички до един. - засмях се и нежно я целунах по бузата. Бях по-ентусиазиран от нея, защото когато се отдръпнах от нея заподскачах щастливо и започнах да се разхождам:
-Ще бъде великолепно, фантастично, страхотно, прекрасно.... - започнах да се въртя, докато не се блъснах в едно дърво и не паднах на земята. Засмях се и лениво се надигнах от земята, като се опиатах да приведа дрехите си в нормален вид.
-В 7, нали?!?
Върнете се в началото Go down
Селена Уилямс
Admin
Admin
Селена Уилямс


Брой мнения : 279
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Golden Palace

Character sheet
Име:: Селена Уилямс
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

        Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото           Езерото Icon_minitimeЧет Сеп 22, 2011 7:03 pm

Не исках целувката да свършва, но за разлика от него аз имах нужда от въздух. Отпуснах глава на рамото му и се намерих в обятията му.
-Тази рокля е страшно неудобна-промърморих. Корсета въобще не ми беше по вкуса.
Отделих се от Джошуа и с мъка се опитах да го отвържа, но уви...нищо не стана, освен, че го оплетох повече.
-Не може да бъде-измърморих-ще ми помогнеш ли-погледнах го невинно, едва сдържайки се да не се разсмея.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Moderator
Moderator
Joshua Riley


Брой мнения : 80
Join date : 18.08.2011

Character sheet
Име:: Joshua Riley
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

        Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото           Езерото Icon_minitimeЧет Сеп 22, 2011 7:08 pm

-Не съм много на "Ти" с роклите, но нека видя какво мога да направя. - като по чудо се справих. Усмихнах се на Селена и казах:
-Готова си. - засмях се и казах през смях:
-Не знам как се оправяте с всичко това. На мен за пръв път ми се налага, но знам нещо изключително лесно. - съблякох се и бавно започнах да влизам във водата. Обърнах се към Селена и я поканих да дойде:
-Хайде, водата е топла... Не ме карай да стоя самичък, насред езерото и да те чакам. Знаеш, че съм нетърпелив. - засмях се и й направих знак да се присъедини към мен във водата, защото започвах да се чувствам мнооого самотен насред огромното езеро.
-Моля те, ела. - направих кучешка физиономия и я напръсках, за да я подразня.
Върнете се в началото Go down
Селена Уилямс
Admin
Admin
Селена Уилямс


Брой мнения : 279
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Golden Palace

Character sheet
Име:: Селена Уилямс
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

        Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото           Езерото Icon_minitimeЧет Сеп 22, 2011 7:14 pm

-Добре де-ухилих се и тичайки към езерото свалях дрехи от себе си, докато накрая не останах само по тънък плат покриваш половината ми тяло. натопих се във водата и бързо доплувах до Джошуа.
-Ето ме и мен-направих смешен жест. Но за нещастие този жест плюс моята непохватност ми изигра лоша жега и загубих равновесие. Цопнах във водата и за миг не знаех къде съм, но бързо се окопитих и изплувах на повърхността.
-Леле...дори във водата мога да се преспъна.
Прегърнах Джо и сключих ръце зад врата му. Не исках да се отделям от него..никога. Да можеше този момент да продължи вечно....
Но хубавите неща никога не продължават дълго. Заваля дъжд и бързо се прибрахме обратно в неговите покои. Цялата бях мокра и нямаше какво да облека, затова въпросително го погледнах и попитах:
-Имаш ли някакви дрехи за мен? Иначе ще измръзна....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





        Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото           Езерото Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Езерото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Golden Palace :: Golden Palace :: Около замъка-
Идете на: