Golden Palace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome in Golden Palace
 
ИндексОбновяване Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Елена де Галба
Трапезарията  Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 9:07 am by rum4eto

» Olivia Hale
Трапезарията  Icon_minitimeПон Мар 05, 2012 4:28 pm by Селена Уилямс

»  Търся си
Трапезарията  Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 6:54 pm by Winona Novalee.

» Необитаемите къщи
Трапезарията  Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 6:31 pm by Селена Уилямс

» Търсят се
Трапезарията  Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 4:29 pm by Селена Уилямс

» Вашите роли в замъка
Трапезарията  Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 2:48 pm by Селена Уилямс

» Winona Novalee.
Трапезарията  Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 2:42 pm by Селена Уилямс

» Флориан.
Трапезарията  Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 2:39 pm by Селена Уилямс

» This is m-m-me...
Трапезарията  Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 11:51 am by Amilia Lissen

Top posters
Селена Уилямс
Трапезарията  Vote_lcapТрапезарията  Voting_barТрапезарията  Vote_rcap 
Joshua Riley
Трапезарията  Vote_lcapТрапезарията  Voting_barТрапезарията  Vote_rcap 
Лиз Олермо
Трапезарията  Vote_lcapТрапезарията  Voting_barТрапезарията  Vote_rcap 
Aria Montgomery.
Трапезарията  Vote_lcapТрапезарията  Voting_barТрапезарията  Vote_rcap 
Jennifer Momsen
Трапезарията  Vote_lcapТрапезарията  Voting_barТрапезарията  Vote_rcap 
Себастиян Дивайн
Трапезарията  Vote_lcapТрапезарията  Voting_barТрапезарията  Vote_rcap 
Изабела Смит
Трапезарията  Vote_lcapТрапезарията  Voting_barТрапезарията  Vote_rcap 
Lena Duchannes
Трапезарията  Vote_lcapТрапезарията  Voting_barТрапезарията  Vote_rcap 
Christine Romanova
Трапезарията  Vote_lcapТрапезарията  Voting_barТрапезарията  Vote_rcap 
Amilia Lissen
Трапезарията  Vote_lcapТрапезарията  Voting_barТрапезарията  Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 9, на Съб Дек 03, 2011 6:42 pm
Player

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

 

 Трапезарията

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Селена Уилямс
Admin
Admin
Селена Уилямс


Брой мнения : 279
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Golden Palace

Character sheet
Име:: Селена Уилямс
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

Трапезарията  Empty
ПисанеЗаглавие: Трапезарията    Трапезарията  Icon_minitimeПон Авг 08, 2011 6:51 pm

Трапезарията  02172710

Тук се събираха всички жители на двореца на закуска, обед и вечер. Понякога някои отсъстваше или искаше закуската в стаята си, но все пак традицията всички да ядат заедно бе запазена.
Върнете се в началото Go down
Селена Уилямс
Admin
Admin
Селена Уилямс


Брой мнения : 279
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Golden Palace

Character sheet
Име:: Селена Уилямс
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

Трапезарията  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията    Трапезарията  Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 6:25 pm

Както се разбрахме, в 7 бях пред трапезарията. Не бях нито нервна, нито притеснена. След толкова време търсене на подходяща рокля, изглеждах така. макар роклята ми определено да бе в разрез с етикета и мерките за облеклото. Влязох в трапезарията. Явно бях последна, защото всички вече бяха там, дори Джошуа. След като вратата зад мен се хлопна всички погледи бяха приковани в мен. Не знаех защо, затова просто отидох и най-естествено седнах на масата до принца. Шепнешком го попитах:
-Защо всички ме зяпат така? Какво съм направила?
Говорих сякаш съм извършила беля...е погледнато от една страна, изглеждаше точно така.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Moderator
Moderator
Joshua Riley


Брой мнения : 80
Join date : 18.08.2011

Character sheet
Име:: Joshua Riley
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

Трапезарията  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията    Трапезарията  Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 6:32 pm

-Ти дойде! - не се сдържах и я прегърнах, тихо изшептявайки й:
-Изглеждаш неотразимо. Отведох я до мястото й и след като седна, се настаних на масата и аз. Поръчах да сервират обичайното, а щом свършиха, поканих и сервитьорите при нас. Точно тогава дойде и кралския глашатай и отново се заяде с мен.
-Сега вече прекали! - повихих му тон и с невиждана скорост стигнах до него. Обвих длан около врата му и го вдигнах във въздуха:
-Писна ми от теб! - в следващия миг, подмазвачът излетя към вратата, накъдето така любезно го упътих, а аз седнах на мястото си:
-Е, преди да започнем, искам да кажа нещо. Наистина това е една необичайна вечер, в която аз сядам редом с по-низшестоящите... И преди съвсем да съм забравил - Не искам да се обръщате към мен с Вие. Тази вечер, аз ще съм равен с Вас. - седнах си на мястото и си взех чаша вино.
Върнете се в началото Go down
Селена Уилямс
Admin
Admin
Селена Уилямс


Брой мнения : 279
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Golden Palace

Character sheet
Име:: Селена Уилямс
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

Трапезарията  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията    Трапезарията  Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 6:47 pm

Изправих се и казах:
-Макар и принц, той не ни оскърбява и се държи с нас като с равни. Никой не си е представял, в историята досега, никога слуга не е вечерял с принц, никога не е сядал с него рамо до рамо, говорейки си на ти и обсъждайки проблемите на живота. Но това се случи. Днес. Сега. Вдигам тост за равенството-изрекох аз и последваха бурни овации. Всички бяха засмени и това ме радваше.
Седнах на стола и отхапах парче от храната, която беше страхотна.
Онзи глашатай пак се опита да провали хубавата вечеря, но Джошуа ясно му даде да разбере, че е нежелан.
Погледнах го и промълвих, хващайки ръката му.
-Благодаря. Това значи много за мен.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Moderator
Moderator
Joshua Riley


Брой мнения : 80
Join date : 18.08.2011

Character sheet
Име:: Joshua Riley
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

Трапезарията  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията    Трапезарията  Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 6:55 pm

-За нищо. - промълвих тихо и обвих длан около китката й. Усмихнах се мило и се заех с храната пред мен. Изглежда някои все още не бяха свикнали с присъствието ми, но това не ме обиди. Макар и положението си, всички бяха весели и усмихнати. Не предполагах, че е така. Не знаех, че хора, които са постоянно унижавани и подигравани от префърцунените придворни, можеха да са толкова щастливи. Когато приклчих с храната си, един от сервитьорите се спусна да ми помогне, но му направих знак да седне:
-Няма нужда. Мога и сам. - отсервирах си, а след това отсервирах и на останалите и донесох десерта. Докато оставях чинията на всеки един пред самия него, казах:
-Нека и Вие опитате това да си придворен за малко, а аз - обратното. - засмях се и седнах на мястото си. Вдигнах чашата си и казах:
-За най0добрата вечер.
Върнете се в началото Go down
Селена Уилямс
Admin
Admin
Селена Уилямс


Брой мнения : 279
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Golden Palace

Character sheet
Име:: Селена Уилямс
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

Трапезарията  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията    Трапезарията  Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 5:53 am

Вечерта беше страхотна. Всички бяха много щастливи и това ме радваш допълнително. След като приключихме с десерта, всички бавно се изнизаха като изразяваха големи благодарности към принца.
-Искаш ли да се разходим малко?-предложих на Джошуа, защото още не ми се прибираше.
Излязохме в градината, за да се насладим на приказната нощна картина. Беше пълнолуние, звездите обсипваха небето...
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Moderator
Moderator
Joshua Riley


Брой мнения : 80
Join date : 18.08.2011

Character sheet
Име:: Joshua Riley
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

Трапезарията  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията    Трапезарията  Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 8:34 pm

Селена ме отведе в градината, а навън беше прекрасно и великолепно. Огледах се наоколо и хванах Селена за ръка, повеждайки я с мен. Усмихнах се и се спрях до едно дърво. Подпрях се на губата кора и прегърнах Селена, нежно подпирайки глава на рамото й:
-Всичко е прекрано, но твоята красота е несравнима. Макар и да не си принцеса, ти успя да плениш сърцето ми с поведнието и естествеността си. Ти си повече човек, от останалите придворни и това ме плени изцяло.
Върнете се в началото Go down
Селена Уилямс
Admin
Admin
Селена Уилямс


Брой мнения : 279
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Golden Palace

Character sheet
Име:: Селена Уилямс
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

Трапезарията  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията    Трапезарията  Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 5:14 am

Сгуших се в прегръдките му, с ясното съзнание, че е забранено. Живеехме в два отделни свята и една вечеря нямаше да промени това. Искаше ми се да го кажа, да го сваля на земята, но не исках да провалям моментът. А и аз не бях безразлична към него. Случайното приятелство се превърна в пламенна любов, любов, която за съжаление няма бъдеще. Можехме да бъдем само любовници, и то скришом.
-Но...не можем,Джошуа, не можем-извиках малко по-силно-и аз те харесвам, но ти си принц, а аз придворна и нищо няма да промени това.
Трябваше да погледна реалността.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Moderator
Moderator
Joshua Riley


Брой мнения : 80
Join date : 18.08.2011

Character sheet
Име:: Joshua Riley
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

Трапезарията  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията    Трапезарията  Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 8:20 am

-Потеклото няма значение, Селена. Не ме интересува дали си слугиня или принцеса. Не ме интересува ако някой ни види. Не е необходимо да се крием и да дебнем дали някой ни наблюдава. Готов съм на всичко, за да бъда с теб, а не с някоя префърцунена принцеса, защото ти си много повече от "обикновен слуга" за мен. А и ако се крием, ще те виждам и ще искам да те прегърна, да си разменя мили думи с теб, но обстоятелствата да ми го забраняват. Не мога така, разбери го. Това, което пламна между нас, няма да повлияе нито на мен, нито на теб. - опитах се да й покажа, че и реалността може да бъде приемлива и това, че е слугиня не може да я спре да прави това, което желае. Сетих се, че онзи глашатай може пак да се появи и й казах:
-Нека отидем някъде на спокойствие. Там ще ти кажа това, което искам.
Върнете се в началото Go down
Селена Уилямс
Admin
Admin
Селена Уилямс


Брой мнения : 279
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Golden Palace

Character sheet
Име:: Селена Уилямс
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

Трапезарията  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията    Трапезарията  Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 9:38 am

-Добре...-не знаех какво точно да кажа, затова безмълвно последвах Джошуа. Беше прав, но..той бе принц и колкото и да се стараеше не можеше да ми влезе напълно в положението. Една нощ-обещах си аз. Но тази една нощ щеше бързо да свърши и не знам дали бях готова да посрещна реалността.
Защо се влюбих в най-неподходящия? Защо?-задавам си този въпрос непрекъснато, но нима получавам отговор?
А какво толкова искаше да ми каже той?
Думите на Джошуа прекъснаха мислите ми.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Moderator
Moderator
Joshua Riley


Брой мнения : 80
Join date : 18.08.2011

Character sheet
Име:: Joshua Riley
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

Трапезарията  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията    Трапезарията  Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 6:59 pm

Заведох Селена в най-тихото кътче от замъка и й се обясних в любов. Знаех, че нещата няма да се случат веднага и започнах:
-Виж, Селена. Обичам те повече, отколкото обичам замъка и правомощията си тук. Дори съм готов да се откажа от всичко това, само и само да бъда с теб. Знам, че ще ти е необходимо време, затова нека пак се срещнемтук в полунощ... Тогава ще си изясним всичко. - нежно я целунах по устните, влагайки цялата си емоция и страст в целувката, и когато всичко приключи, с голямо нежелание се отделих от нея и казах:
-На същото място, по същото време. - усмихнах се галантно и още преди да е успяла да каже нещо, фигурата ми се загуби в дебрите на нощта, обвита от сенки и мистика.
Върнете се в началото Go down
Селена Уилямс
Admin
Admin
Селена Уилямс


Брой мнения : 279
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Golden Palace

Character sheet
Име:: Селена Уилямс
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

Трапезарията  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията    Трапезарията  Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 7:05 pm

Ъ..аа?-още преди да кажа нещо, Джошуа се скри в гората-защо всички мъже са такива?-казах на глас,въпреки, че знаех, че ще ме чуе, нали е вампир.
С голямо нежелание се насочих към двореца. Прибрах се в спалнята си и свалих роклята. Имах нужда от почивка и размисъл. Но нека оставим размисъла на сутринта.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Трапезарията  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията    Трапезарията  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Трапезарията
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Golden Palace :: Golden Palace :: Замъка-
Идете на: