Golden Palace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome in Golden Palace
 
ИндексОбновяване Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Елена де Галба
Рейвън Скарсгåрд. Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 9:07 am by rum4eto

» Olivia Hale
Рейвън Скарсгåрд. Icon_minitimeПон Мар 05, 2012 4:28 pm by Селена Уилямс

»  Търся си
Рейвън Скарсгåрд. Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 6:54 pm by Winona Novalee.

» Необитаемите къщи
Рейвън Скарсгåрд. Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 6:31 pm by Селена Уилямс

» Търсят се
Рейвън Скарсгåрд. Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 4:29 pm by Селена Уилямс

» Вашите роли в замъка
Рейвън Скарсгåрд. Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 2:48 pm by Селена Уилямс

» Winona Novalee.
Рейвън Скарсгåрд. Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 2:42 pm by Селена Уилямс

» Флориан.
Рейвън Скарсгåрд. Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 2:39 pm by Селена Уилямс

» This is m-m-me...
Рейвън Скарсгåрд. Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 11:51 am by Amilia Lissen

Top posters
Селена Уилямс
Рейвън Скарсгåрд. Vote_lcapРейвън Скарсгåрд. Voting_barРейвън Скарсгåрд. Vote_rcap 
Joshua Riley
Рейвън Скарсгåрд. Vote_lcapРейвън Скарсгåрд. Voting_barРейвън Скарсгåрд. Vote_rcap 
Лиз Олермо
Рейвън Скарсгåрд. Vote_lcapРейвън Скарсгåрд. Voting_barРейвън Скарсгåрд. Vote_rcap 
Aria Montgomery.
Рейвън Скарсгåрд. Vote_lcapРейвън Скарсгåрд. Voting_barРейвън Скарсгåрд. Vote_rcap 
Jennifer Momsen
Рейвън Скарсгåрд. Vote_lcapРейвън Скарсгåрд. Voting_barРейвън Скарсгåрд. Vote_rcap 
Себастиян Дивайн
Рейвън Скарсгåрд. Vote_lcapРейвън Скарсгåрд. Voting_barРейвън Скарсгåрд. Vote_rcap 
Изабела Смит
Рейвън Скарсгåрд. Vote_lcapРейвън Скарсгåрд. Voting_barРейвън Скарсгåрд. Vote_rcap 
Lena Duchannes
Рейвън Скарсгåрд. Vote_lcapРейвън Скарсгåрд. Voting_barРейвън Скарсгåрд. Vote_rcap 
Christine Romanova
Рейвън Скарсгåрд. Vote_lcapРейвън Скарсгåрд. Voting_barРейвън Скарсгåрд. Vote_rcap 
Amilia Lissen
Рейвън Скарсгåрд. Vote_lcapРейвън Скарсгåрд. Voting_barРейвън Скарсгåрд. Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 9, на Съб Дек 03, 2011 6:42 pm
Player

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

 

 Рейвън Скарсгåрд.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Рейвън Скарсгард.
Moderator
Moderator
Рейвън Скарсгард.


Брой мнения : 3
Join date : 20.08.2011
Age : 26

Рейвън Скарсгåрд. Empty
ПисанеЗаглавие: Рейвън Скарсгåрд.   Рейвън Скарсгåрд. Icon_minitimeСъб Авг 20, 2011 5:40 pm

Име: Рейвън Скайлар Скарсгåрд.

Възраст: Представя се за 18 годишна девойка, а всъщност е на около 4000 години- не ги брои особено внимателно.

Раса: Вампир

Ранг: Принцеса

Външен вид: Рейвън е красива млада дама. Прилича на сладко, невинно същество, неопетнено от лошотиите на този свят. Има дълга и гъста коса, която се спуска на златисти къдри до средата на гърба й. Очите й официално се водят сини, макар да сменят доста често цвета си на някаква смеска, съдържаща синьо. Сиво- сини, зеленикаво- сини и пр. Странните й очи са обрамчени от гъсти, черни мигли, над които се разполагат тънки и извити вежди. Рейв има ясно изразени скули. Устните й не са много големи и са бледо- розови, почти безцветни. Скарсгåрд обича да носи дрехи в сиво и черно, най- вече, но също така обожава кърваво- червеното и тъмно- зеленото.

Характер: Рейвън е странен човек. Не е лесно да я разбереш. Тя е потайна и мистериозна- привлича хората, или по- точно тяхното любопитство, както прашец- пчела. Обича игричките- за нея всичко е забавно, светът е весел и щастлив- поне от нейна гледна точка. Непукистка е- това, че наранява други същества не я засяга. Научила се е да обича и да се грижи единствено за себе си. Суровият й живот я е научил, че ако не се бориш със зъби и нокти за себе си, дори и да стъпваш по останалите- губиш. Скарсгåрд е студен човек- обгърната е в леден пашкул, а сърцето й- в двоен такъв. Трудно е да проникнеш под черупката на Скайлар. Но ако все пак положиш усилия да й влезеш под кожата.. ще разбереш, че тя е просто едно уплашено от живота момиче, което може да обича, което е много нежно и ранимо и, което си отмъщава жестоко на жестокия живот.

История: Рейвън Скайлар Скарсгåрд е родена преди 4000 години в една мрачна и бурна нощ...

28 октомври, 2000 години пр. н. Ер.

В замъка на фамилия Скарсгåрд, Скарлет Скарсгåрд ражда дългоочакваната принцеса на кралството. Всички тръпнат в очакване и се молят всичко с детето и майката да бъде наред.
- Още малко, Ваше Величество, оше малко. Вече виждам главичката на детето. Напънете още малко.- говори домашната прислужница с успокояващ и кротък глас. Скарлет напъва за сетен път и най- накрая детето излиза на бял свят. Бебето проплаква един път и спира да издава звуци. В стаята се чува само тежкото и измъчено дишане на кралицата.
- Какво става? Защо дъщеря ми не плаче? Нещо не е наред ли?- пита тя с немощен и разтревожен глас.
- Всичко е наред, Ваше Величество, всичко е наред. Малката принцеса просто вече не иска да плаче. Струва ми се.. струва ми се, че тя заспа.- промълвява прислужницата, изпълняваща задължения на родилка в този момент. Тя внимателно слага, бебето в ръцете на майката. Скарлет Скарсгåрд се усмихва и със сетния си дъх казва последните си думи на този свят:
- Моята малка Рейвън Скайлар Скарсгåрд. Моето малко ангелче.
Точно преди майка й да почине, Рейвън отваря очи за втори път, за да види как губи майка си.

28 октомври, 1992 години пр. н. Ер.

Днес всички празнуват осем години, от както принцеса Рейвън царува в кралство Скарсгåрд и осем години от смъртта на кралица Скарлет. Всички са щастливи и печални едновременно. Е освен може би въпросната принцеса Рейвън..
- Но, Ваше Височество, Негово Величество крал Ателстан купи тази рокля специално за рожденният Ви ден!- казва Лилит- домашната прислужница на семейство Скарсгåрд.
- Лили, моля те. Искам си зелената рокля от сатен!- рече умолително Рейвън на приятелката си Лилит, която бе с шест години по- голяма от нея и продължи- И освен това, колко пъти да ти казвам, че когато сме двете трябва да ме наричаш Рейвън. А баща ми- Ателстан. Ти си част от моето семейство.
Лилит се усмихна при милите думи на принцесата. Рейвън бе прекалено малка, за да види фалша в лицето на четиринайсетгодишната прислужица. Лилит се предаде и донесе на Скарсгåрд въпросната сатенена рокля. Лили поведе Рейвън през тайните тунели на замъка Скарсгåрд.
- Къде отиваме?- попита малката Скарсгåрд.
- Ще видиш. Изненада е. Моят подарък за рожденният ти ден.- усмихна й се отново Лилит. Рейвън отново не забеляза злобната и самодоволна усмивка на съществото пред себе си.
Излизат в гората, където група пияници залавят принцеса Рейвън.
- Я виж ти. Някой май се загуби, а?- попита един мръсен мъж и се ухили злобно, показвайки два реда жълти и развалени зъби. От гледката на дребосъчката Скарсгåрд й прилоша.
Мъжете отвличат Рейвън Скарсгåрд и години наред я подлагат на бойове, изнасилвания и други жестоки неща, които е по- добре да не се споменават.

28 октомври, 1983 години пр. н. Ер.

- Ей, Рейвън, донеси ни 10 халби с бира.- казва, най- омразният човек на изгубената принцеса Скарсгåрд.
- Веднага.- казва Скайлар влагайки в тази единствена думичка, цялата злоба и студенина, на която е способна.
Мъжът й забива шамар и крясва:
- Внимавай как ми говориш, момиченце!
Рейвън не отговаря и мълчаливо отива да изпълни поръчката. Тъкмо, когато налива бирата усеща движение зад себе си и се обръща с разтуптяно от страх сърце.
- Кой си ти?- пита тя боязливо момче, което изглежда на не повече от 18 години с окървавена уста.
- Ich bin dein Heil. Ich bin derjenige, liefern und wird das Leben, das Sie ausgesetzt waren zurückzukehren.*- отвръща момчето, на истинският роден език на момичето- немският.
- Wie kann ich wissen, ob Sie glauben? **- пита Рейвън с присвити очи, подозираща, че това е поредната шега на животните, наричащи себе си хора, които я държаха в плен от девет години.
- Um zu entscheiden, dass. Ich biete Ihnen das Leben. Money. Lux. Königreich. Was war dein vor, und jetzt dieser mizernitsi beraubt, die sich als Männer.***- отвръща момчето, гледайки я с непроницаемо изражение.
Скарсгåрд се втренчва в него и усеща, че може да му вярва.
-Gut. Ich vertraue Ihnen. Aber wenn man Teil eines dummen Witz sind die Idioten in den anderen Raum, ich schwöre, dass ich eines Tages wirst du alles zu rächen. Ich schwor auf sie und ich beabsichtige, es zu tun.****- казва тя и поема подадената му ръка.
Мистериозното момче превръща Рейвън във вампир. Той я учи на неща няколко години, а след това я пуска да извърши отмъщението, в което се е заклела.

28 октомври, 1975 години пр. н. Ер.

Лилит Снейкс седи в люлещия се дървен стол пред камината си. Съпругът й и децата й вече кротко спят, а младата жена смята да последва примера им следмалко. Движение зад гърба й я кара да се обърне стреснато. Прозорецът зее отворен и отвън се вижда мрачната, студена нощ. Лилит става и затваря прозореца. Второ движение я кара да се обърне и краката й се разтреперват от страх. Пред нея стои принцеса Рейвън Скарсгåрд.
- Добър вечер, Лилит. Драго ми е, че отново се виждаме.- злобна усмивка се появява на лицето на Рейвън. Усмивка, в която се чете злобата и страданието изпитано през деветте години плен, по вина на кестенявокосата девойка пред нея. Лилит е изгубила, ума и дума от страх. Усеща нещо странно, нещо ненаред в изгубената принцеса.
- Така ли се посрещат старите приятели, Лилит Смит? О, прощавай, Лилит Снейкс.- изсъсква Скарсгåрд. Продължава със спокоен и гладък тон, от който лъха на смърт- Виждам, че си си спретнала прелестно семейство тук. Чудесен съпруг- силен и работлив. Прекрасни син и дъщеря, с хубави сини очи и усмивки.
Тези думи карат младата жена да проговори:
- Не! Моля те, умолявам те не ги закачай. Те не са ти направили нищо. Нищичко! Аз съм тази, която ти трябва. Не ги пипай.
Лилит клати глава, а вадички сълзи се спускат по бузите й.
- Аз наистина много, много съжалявам, Рейвън. Не исках, те ме принудиха.- Лили продължава да говори сладкодумно, опитвайки се да примами принцесата както преди. Но Скарсгåрд вече вижда фалша и колко е жалка тази жена. Гласът на Рейвън Скарсгåрд изплющява в тишината, нарушавана само от хлиповете на Снейкс:
- Замълчи! Ако наистина съжаляваше никога нямаше да го направиш! Замъкът ти предлагаше удобство и сигурност! Онези мъже никога нямаше да те спипат, независимо от това колко заплахи ти отправят!
Дъхът на Лилит Снейкс секна, когато разбра, че най- силното й оръжие няма да подейства. Не и този път.
- Ерик.- изрича Рейвън и до нея се поява, нейното момче- спасител.
- Сега ще изпиташ, страданието, което аз изпитвах девет проклети години.- казва Скарсгåрд студено. Тя се стрелва зад Лилит и я сграбчва за ръцете. С едната си ръка я държи, а с другата я принуждава да гледа как Ерик убива бавно и мъчително съпругът, сина и дъщеря й. Последното, което правят е да убият Лилит Снейкс и да изчезнат от това място.

В наши дни

Рейвън и Ерик пътуват из различни кралства и отсядат в различни замъци, представяйки се или за младо семейство, или за сгодена и щастлива двойка, или за брат и сестра. Вмомента са отседнали в "Golden Palace", под предлог, че не се познават.

_________________________________
*Аз съм твоето спасение. Аз съм този, който ще те освободи и ще те върне към живота, който ти бе отнет.
** Как да знам дали да ти вярвам?
***Сама ще решиш това. Аз ти предлагам живот. Пари. Лукс. Царство. Онова, което преди бе твое, а сега е отнето от онези мизерници, наричащи себе си мъже.
****Добре. Доверявам ти се. Но ако ти си част от някоя глупава шега, на малоумниците в другата стая, кълна се, че един ден ще отмъстя на всички ви. Заклела съм се в това и смятам да го изпълня.
___________________________________


Фамилия и произход: Рейвън произхожда от древната аристократична фамилия Скарсгåрд, която съществува вече 4000 години.

Живеете: Вмомента в "Golden Palace", а попринцип в кралство "Скарсгåрд".

Снимка и лик на героя: Frida Gustavsson
[Не мога да постна снимка, излиза ми: New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.]
Върнете се в началото Go down
Селена Уилямс
Admin
Admin
Селена Уилямс


Брой мнения : 279
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Golden Palace

Character sheet
Име:: Селена Уилямс
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

Рейвън Скарсгåрд. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рейвън Скарсгåрд.   Рейвън Скарсгåрд. Icon_minitimeСъб Авг 20, 2011 5:52 pm

Страхотен герой с много оригинална история. Браво. Одобрена си!
Другия админ го няма, но можеш да пишеш в темите.

П.П Ще видя какво мога да направя по въпроса с картинката.

Върнете се в началото Go down
 
Рейвън Скарсгåрд.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Golden Palace :: Начало :: Вашите герои-
Идете на: