Golden Palace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome in Golden Palace
 
ИндексОбновяване Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Елена де Галба
Катрин Линтон Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 9:07 am by rum4eto

» Olivia Hale
Катрин Линтон Icon_minitimeПон Мар 05, 2012 4:28 pm by Селена Уилямс

»  Търся си
Катрин Линтон Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 6:54 pm by Winona Novalee.

» Необитаемите къщи
Катрин Линтон Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 6:31 pm by Селена Уилямс

» Търсят се
Катрин Линтон Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 4:29 pm by Селена Уилямс

» Вашите роли в замъка
Катрин Линтон Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 2:48 pm by Селена Уилямс

» Winona Novalee.
Катрин Линтон Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 2:42 pm by Селена Уилямс

» Флориан.
Катрин Линтон Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 2:39 pm by Селена Уилямс

» This is m-m-me...
Катрин Линтон Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 11:51 am by Amilia Lissen

Top posters
Селена Уилямс
Катрин Линтон Vote_lcapКатрин Линтон Voting_barКатрин Линтон Vote_rcap 
Joshua Riley
Катрин Линтон Vote_lcapКатрин Линтон Voting_barКатрин Линтон Vote_rcap 
Лиз Олермо
Катрин Линтон Vote_lcapКатрин Линтон Voting_barКатрин Линтон Vote_rcap 
Aria Montgomery.
Катрин Линтон Vote_lcapКатрин Линтон Voting_barКатрин Линтон Vote_rcap 
Jennifer Momsen
Катрин Линтон Vote_lcapКатрин Линтон Voting_barКатрин Линтон Vote_rcap 
Себастиян Дивайн
Катрин Линтон Vote_lcapКатрин Линтон Voting_barКатрин Линтон Vote_rcap 
Изабела Смит
Катрин Линтон Vote_lcapКатрин Линтон Voting_barКатрин Линтон Vote_rcap 
Lena Duchannes
Катрин Линтон Vote_lcapКатрин Линтон Voting_barКатрин Линтон Vote_rcap 
Christine Romanova
Катрин Линтон Vote_lcapКатрин Линтон Voting_barКатрин Линтон Vote_rcap 
Amilia Lissen
Катрин Линтон Vote_lcapКатрин Линтон Voting_barКатрин Линтон Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 9, на Съб Дек 03, 2011 6:42 pm
Player

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

 

 Катрин Линтон

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Katherine Linton
Nobles
Nobles
Katherine Linton


Брой мнения : 3
Join date : 22.08.2011

Character sheet
Име:: Катрин Линтон
Години:: 17
Най-важнотo за героя::

Катрин Линтон Empty
ПисанеЗаглавие: Катрин Линтон   Катрин Линтон Icon_minitimeПон Авг 22, 2011 3:45 pm

Катрин Линтон Images?q=tbn:ANd9GcSh1nLT7wPjDh3R9XsLAlGRIQXH8Qlpmu9gCdei0Ekc9fhTmOzroQ

Име:
Името ми е Катрин, Катрин Линтон .. Майка ми се казвала така. На нея ме кръстили.

Възраст:
За жалост все още съм на "крехките" седемнадесет, както казва Елен - моята прислужница , в повечето случаи ми е приятелка макар й прекалено стара за вкуса ми, но умее да ме развлича.

Раса:
Обикновен човек съм за жалост, бих предпочела да съм нещо невиждано, като феичките за които ми говореше татко когато бях малка.

Ранг:
Аз съм истинска госпожица що се отнася до маниери. Въщност в действителност съм много известна и почитана дама. Дъщеря на княз Едгар Линтон.

Външен вид:
Освен, че съм уважавана госпожица, аз съм и изключително красива колкото и самовлюбено да звучи. Да, наистина се намирам за красива, татко го повтаря постоянно докато не успя да ми го втълпи. Косите ми са чисто медно злато, често ги прибирам в спретнат кок, или по-скоро Нели . Аз рядко правя нещо сама въпреки , че съм жизнерадостен човек. Очите ми са светли, сини като лятното небе. много ми завиждат за тях, но татко все повтаря че приличам на ангел. Устните ми са пълни, като на мама. всъщност нея дори не я познавам, така че не мога да кажа със сигурност. Тялото ми по лично моя преценка е напълно нормално и приятно. Слабо, привидно крехко, но всъщност атлетично и стегнато.

Катрин Линтон Doutzen-Kroes

Характер:
Характерът ми е добър, поне според мен. Гледам да не досаждам много нито на Елен, нито на татко. Уча се както повелява на всеки, който иска да се отърве от простащината по света. Всеки ден изискани учители ми преподават , най-вече Библията, но аз вече я знам почти наизуст. Както всеки имам нужда от развлечения и когато не ги получа започвам да ставам раздразнителна, но бих дала всичко за скъпите ми хора. Често се разхождам с Нели край парка пеша или на кон. "Ех, госпожице Кати - въздишаше недоволно. - Голяма егоистка сте ! Не виждате ли, че вече не съм толкова млада ? Не мога постоянно да ви придружавам, а и имам задължения".. Моята Елен се оплакваше постоянно, но аз продължавам да я обичам все така безрезервно.

История:
Историята ми не е нищо особено. Въпреки, че смятам живота си за вълнуващ, пълен с развлечения, едва ли ще ви е интересно да чуете всичко, но така и така съм започнала. Хайде изслушайте ме.
Родена съм през една майска нощ. Татко не го бил приел добре, понеже тогава е починала и мама. Била много болна и не й стигнали силите след като ме родила. Затова никога не празнуваме рождения ми ден, с татко ходим на гробищата. Всъщност аз често пропускам, тая жена е чужда за мене. В началото татко не ме поглеждал, затова Елен се грижела за мен, сякаш съм била нейно собствено дете. След време обаче, след като татко се оправил той не се откъсвал от мен. Елен казва, че първоначално съм му напомняла за покойната ми майчица. Ах, как ми се искаше да я познавам !
Когато бях на петнадесет татко се разболя. Така се бях уплашила, че ще го загубя. Елен отново ми се бе карала : "Госпожице Кати ! Хубава работа, не плачете ! какво ще каже господин Линтон като ви види така ? Хайде успокойте се !" .. Почти неусетно бях спряла да плача и отидох да му почета макар и той да бе заспал. По едно време се събуди, но бълнуваше. Извиках всичките прислужници и докторът. за щастие успяха да го спасят. Егоистично от моя страна да го карам да страда така, но не бих понесла аз да страдам заради него. Толкова ми е миличък !
Ето вече съм на седемнадесет и продлжавам живота си, заедно с любимите ми скъпи хора. Не знам какво бих правила без тях !

Фамилия и произход:
Фамилията Линтон е една от най-известните в градчето и изобщо в околността. Фамилията на майка ми Катрин Ърншоу също била много известна, но след смъртта й замряла съвсем.

Живеете:
Живея в имението "Тръшкрос Грейндж"

Снимка и лик на героя:
Doutzen Kroes

Катрин Линтон Beauty-blonde-doutzen-kroes-girl-photography-Favim.com-125719_thumb
Върнете се в началото Go down
Селена Уилямс
Admin
Admin
Селена Уилямс


Брой мнения : 279
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Golden Palace

Character sheet
Име:: Селена Уилямс
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

Катрин Линтон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Катрин Линтон   Катрин Линтон Icon_minitimeПон Авг 22, 2011 4:13 pm

Много интересен герой. Одобрена си и добре дошла!
Върнете се в началото Go down
 
Катрин Линтон
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Golden Palace :: Начало :: Вашите герои-
Идете на: