Golden Palace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome in Golden Palace
 
ИндексОбновяване Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Елена де Галба
           Градината Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 9:07 am by rum4eto

» Olivia Hale
           Градината Icon_minitimeПон Мар 05, 2012 4:28 pm by Селена Уилямс

»  Търся си
           Градината Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 6:54 pm by Winona Novalee.

» Необитаемите къщи
           Градината Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 6:31 pm by Селена Уилямс

» Търсят се
           Градината Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 4:29 pm by Селена Уилямс

» Вашите роли в замъка
           Градината Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 2:48 pm by Селена Уилямс

» Winona Novalee.
           Градината Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 2:42 pm by Селена Уилямс

» Флориан.
           Градината Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 2:39 pm by Селена Уилямс

» This is m-m-me...
           Градината Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 11:51 am by Amilia Lissen

Top posters
Селена Уилямс
           Градината Vote_lcap           Градината Voting_bar           Градината Vote_rcap 
Joshua Riley
           Градината Vote_lcap           Градината Voting_bar           Градината Vote_rcap 
Лиз Олермо
           Градината Vote_lcap           Градината Voting_bar           Градината Vote_rcap 
Aria Montgomery.
           Градината Vote_lcap           Градината Voting_bar           Градината Vote_rcap 
Jennifer Momsen
           Градината Vote_lcap           Градината Voting_bar           Градината Vote_rcap 
Себастиян Дивайн
           Градината Vote_lcap           Градината Voting_bar           Градината Vote_rcap 
Изабела Смит
           Градината Vote_lcap           Градината Voting_bar           Градината Vote_rcap 
Lena Duchannes
           Градината Vote_lcap           Градината Voting_bar           Градината Vote_rcap 
Christine Romanova
           Градината Vote_lcap           Градината Voting_bar           Градината Vote_rcap 
Amilia Lissen
           Градината Vote_lcap           Градината Voting_bar           Градината Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 9, на Съб Дек 03, 2011 6:42 pm
Player

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

 

  Градината

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Селена Уилямс
Admin
Admin
Селена Уилямс


Брой мнения : 279
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Golden Palace

Character sheet
Име:: Селена Уилямс
Години:: 20
Най-важнотo за героя::

           Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Градината              Градината Icon_minitimeПон Авг 22, 2011 7:11 pm

           Градината Images11

Прекрасната градина на замъка, поддържана с много усилия от купища градинари.



Последната промяна е направена от Селена Уилямс на Вто Авг 30, 2011 3:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Jennifer Momsen
Princess
Princess
Jennifer Momsen


Брой мнения : 27
Join date : 30.08.2011
Местожителство : Замък "The Castle of Dreams"

Character sheet
Име:: Jennifer Momsen
Години:: 18
Най-важнотo за героя::

           Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината              Градината Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 3:06 pm

Внимателно облякох зелената си рокля и сплетох косата си на плитка. Поставих я от едната страна и се огледах с онзи поглед, с който критикувах хората. Но нали не бях тръгнала да се видя с някой принц или пък на бал, затова просто изтичах извън замъка си и се качих в една карета.
След около пет минути слушане на тракането от копитата на конете, вратата се отвори и един нисичък мъж ми подаде ръка. Хванах я и внимателно, за да не настъпя роклята си и слязох на земята. Някак си успях да стигна до градината в големия дворец. Намерих си едно слънчево местенце и седнах на земята. Нямаше да се изцапам, все пак роклята ми бе зелена. Извадих ветрилото си от малката чантичка и го развях пред себе си. Беше обичайният топъл ден, но скоро щеше да стане студено, отново.
Върнете се в началото Go down
Лиз Олермо
Admin
Admin
Лиз Олермо


Брой мнения : 38
Join date : 07.08.2011
Age : 33

           Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината              Градината Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 5:46 pm

Обичах разходките в градината.Бях се върнала от дълго пътуване и реших да се разходя и да си почина от пътя.Разхождах се когато видях непознато момиче,седнало на една от пейките.Приближих се.Явно беше пристигнала скоро,защото ако живееше в замъка щях да я познавам.
-Здравейте,госпожице.-усмихнах се мило и се поклоних.Изглеждаше мила.-Може ли да седна при вас?-отново се усмихнах .
Върнете се в началото Go down
https://goldenpalace-rpg.bulgarianforum.net
Jennifer Momsen
Princess
Princess
Jennifer Momsen


Брой мнения : 27
Join date : 30.08.2011
Местожителство : Замък "The Castle of Dreams"

Character sheet
Име:: Jennifer Momsen
Години:: 18
Най-важнотo за героя::

           Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината              Градината Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 6:33 pm

Докато се наслаждавах на гледката, една брюнетка застана пред мен.
- Здравейте,госпожице. Може ли да седна при вас? - попита тя.
- Естествено. - кимнах. - Аз съм Дженифър Момсен, вие коя сте? - попитах и я загледах, докато сядаше на тревата до мен.
После вниманието ми бе отнето от два бели гълъба, които се рееха из облаците. За миг се сетих, как като дете исках да мога да летя, но татко ми се присмя и не ми даде да говоря по тази тема повече. Извърнах поглед и се съсредоточих върху ветрилото си, което ми правеше невероятен вятър.
Върнете се в началото Go down
Лиз Олермо
Admin
Admin
Лиз Олермо


Брой мнения : 38
Join date : 07.08.2011
Age : 33

           Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината              Градината Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 7:06 pm

Усмихнах се и седнах до нея.
-Ами,накратко казвам се Кели Браун.А моля ви говорете ми на "Ти"-усмихнах се и се загледах в красивата гледка пред мен.
-Вие не сте от тук или греша?-попитах приятелски и се обърнах към Дженифър.Беше с руса дълга коса и сладка усмивка.Надявах се да не знае коя съм защото всеки който знаеше,че съм известна принцеса почваше да ми обръща повече внимание.Затова никога не споменавах коя съм освен името си.
Върнете се в началото Go down
https://goldenpalace-rpg.bulgarianforum.net
Jennifer Momsen
Princess
Princess
Jennifer Momsen


Брой мнения : 27
Join date : 30.08.2011
Местожителство : Замък "The Castle of Dreams"

Character sheet
Име:: Jennifer Momsen
Години:: 18
Най-важнотo за героя::

           Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината              Градината Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 7:13 pm

Тя се усмихна и каза, че се казва Кели Браун и че иска да й говоря на "ти".
- Тогава и ти ще ми говориш на "ти" - казах и се усмиханх.
- Попринцип не съм от тук, а от Австрия. Но сега се преместих в най-сетне замък, който гордо мога да заявя, че е мой, а не на баща ми. - казах и съжалих веднага, защото отново започнах да се хваля.
Затова просто реших да си помълча. Но накрая не се сдържах.
- Ти от тук ли си? - попитах и както винаги се изчервих.
Върнете се в началото Go down
Лиз Олермо
Admin
Admin
Лиз Олермо


Брой мнения : 38
Join date : 07.08.2011
Age : 33

           Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината              Градината Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 9:28 am

О,боже този въпрос ме затрудни.
-Ами да от тук съм,...работя тук.Прислужница съм.-реших да излъжа не беше нещо хубаво но не исках да кажа коя съм аз.-Аз съм прислужницата на принцесата.-усмихнах се мило.И погледнах на страни защото щеше да разбере,че не съм тази за която се представям.
-Значи си от благородно потекло.-усмихнах се леко и пак се загледах на някъде.
Върнете се в началото Go down
https://goldenpalace-rpg.bulgarianforum.net
Jennifer Momsen
Princess
Princess
Jennifer Momsen


Брой мнения : 27
Join date : 30.08.2011
Местожителство : Замък "The Castle of Dreams"

Character sheet
Име:: Jennifer Momsen
Години:: 18
Най-важнотo за героя::

           Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината              Градината Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 10:36 am

Прислужница. Не ми изглеждаше много като такава, но реших да не задълбавам още по темата.
- Да. Родителите ми, или по-точно баща ми. е крална малка част от Австрия. - усмихнах се. - Майка ми е починала, когато съм се родила. - малко се натъжих, но реших да не мисля за това сега.
Припомних си хладното лято и студената зима у дома. Да, липсваше ми това да се лигавя на немски, книгите там и най-важно - татко. Но той ми бе обещал да ме навести колкото може по-скоро и да ми донесе подаръци оттам. Усмихнах се при спомена на последното писмо, което получих тази седмица от него. Пишеше, че няма да може да ми прати някое и друго писмо в следващата седмица, защото има проблеми в кралството.
Отново се върнах в градината на замъка, до момичето, което твърдеше, че е прислужница. Не мисли за това, че може да те лъже., казах си и й се усмихнах мило.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





           Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината              Градината Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Градината
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Градината лабиринт

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Golden Palace :: Golden Palace :: Около замъка-
Идете на: